Columbia jarná kolekcia je tu. Pre viac info rozbaľte v jednotlivých kategóriách filter produktov a zvoľte novinky. Alebo nás navštívte v OC Optima - Košice - predajňa COLUMBIA. Tešíme sa na Vás.

Informácie o spoločnosti SUPER SPORT

Spoločnosť SUPER SPORT Vás víta 

Spoločnosť SUPER SPORT je autorizovaným predajcom okrem iných aj značky Columbia Sportswear, ktorá bola založená ako rodinná firma v roku 1938 v Portlande (Oregon, USA). V Košiciach sme tu pre vás v kamennej predajni už od roku 1992 a vo svete nájdete  viac ako 14000 predajní Columbia. Hneď od vzniku značky Columbia, venovali jej majitelia aj zamestnanci svoje úsilie neustálemu posúvaniu hraníc produktovej inovácie, kvality funkčnosti. Filozofiu firmy možno zhrnúť slovami „Skúšame to! Veríme, že systém uvádzania našich myšlienok do praxe a skúšanie nových vecí, je hnacím motorom nášho pokroku.  Skúšame nové veci! Prichádzame s vlastnými technológiami, s unikátnym oblečením, obuvou, vybavením, ktoré boli navrhnuté za jediným účelom: udržať našich zákazníkov v teple, v suchu alebo im dopriať osviežujúce ochladenie či ochranu. ''Skúšame to'', tiež vyjadruje dokonalé spojenie inovatívnych technológií dizajnu našich produktov s vášňou ľudí, ktorí sa na ne vonku spoliehajú. „ A to je len začiatok …''. Nechajte sa teraz ovládnuť svojou zvedavosťou a zistite, ako to naše topánky, bundy či nohavice robia, že sa vonku cítite tak dobre. Ponúkame široký sortiment tovarov pre letné a zimné športy a turistiku: pánske, dámske aj detské odevy (bundy, vesty, mikiny, tričká, nohavice, tepláky, kraťasy), obuv (zimnú, multišportovú, turistickú, bežeckú, vychádzkovú), ruksaky, stany, karimatky, spacáky, okuliare, drobné doplnky pre skauting – nože, termosky, trekové palice, buzoly a mnoho iného.

Ako špecialisti na outdoorové odevy, turistickú obuv, bežeckú obuv a oblečenie a oblečenie do terénu vám radi poradíme aj osobne či telefonicky (predajňa Columbia, Obchodné centrum Optima, Košice +421556422943).

Poď a pripoj sa k nám. Počasie nechaj na nás.