Columbia jarná kolekcia je tu. Pre viac info rozbaľte v jednotlivých kategóriách filter produktov a zvoľte novinky. Alebo nás navštívte v OC Optima - Košice - predajňa COLUMBIA. Tešíme sa na Vás.

Omni-Tech™

 techOMNI-TECH

ZOSTAŇTE V SUCHU I VO VLHKOM PROSTREDÍ

  • Viacvrstvový ochranný systém proti nepriazni počasia
  • Mikroporézna membrána umožňuje odvod vlhkosti
  • Vodný stĺpec 10 000 mm a priedušnosť MVTR rate* 10.000 g/m2/24 hodín
  • Plne podlepené švy

*MVTR rate  (Moisture Vaper Transmision Rate) udáva koľko gramov pár dokáže jeden štvorcový meter membrány prepustiť za 24 hodín (g/m²/24 h)

     CSC_Technologies_Illustration_Omni-Tech

Prvou obrannou vrstvou technológie Omni-Tech je Omni-Shield™, ktorý vytvára ochranný film na povrchu. Nasleduje mikroporézna membrána, ktorá zabraňuje prieniku vody, zároveň však zaisťuje odvod potu. Membrány Omni-Tech™ sú veľmi dobre priedušné, vďaka tomu môžu unikať výpary vlhkosti. Všetky Omni-Tech™ produkty majú vodný stĺpec 10 000mm a priedušnosť 10 000g/m2/24h. A nakoniec materiál podšívky, ktorý chráni membránu Omni-Tech™ z vnútra a súčasne poskytuje savé vlastnosti. Pri správnej starostlivosti je technológia Omni-Tech™ účinná po celú dobu životnosti produktu.

Všetky nami ponúkané produkty s touto technológiou nájdete na našej stránke TU - Omni-Tech™ produkty Columbia

 Omni-TECH™ 3D

VODEODOLNÝ A PRIEDUŠNÝ KOMFORT

Vode odolná a priedušná technológia s viacvrstvovou konštrukciou odvádza vodu a bráni prenikaniu vetra, zatiaľ čo mäkká podšívka priliehajúca k pokožke poskytuje maximálne pohodlie.

HLAVNÉ BENEFITY:

  • Viacvrstvová vode odolná ochrana
  • Priedušný materiál uvoľňuje prebytočné teplo a vlhkosť
  • Podšívka s potlačou je mäkká a príjemne prilieha k pokožke

Omni-TECH™ 3D Technológia

O TECHNOLÓGII

Naša priekopnícka technológia Omni-Tech™ 3D kombinuje vode odolnosť a priedušnosť technológie s vylepšenou mäkkou podšívkou. Výsledkom je to, že zostanete v suchu a pohodlí bez ohľadu na počasie. Váš komfort je pre nás prioritou., ktorý dosahujeme tak, že mäkká časť viacvrstvovej konštrukcie prilieha k pokožke a použitý materiál umožňuje únik prebytočného tepla a vlhkosti.