Columbia jarná kolekcia je tu. Pre viac info rozbaľte v jednotlivých kategóriách filter produktov a zvoľte novinky. Alebo nás navštívte v OC Optima - Košice - predajňa COLUMBIA. Tešíme sa na Vás.

TURBODOWN™

 

Poznávame technológiu TurboDown™ od Columbia

TurboDown™ je revolučná technológia vyvinutá spoločnosťou Columbia, renomovaným výrobcom outdoorového oblečenia a vybavenia. Táto technológia je výrazne zastúpená v ich izolovaných bundách a vestách.

Čo je TurboDown™?

TurboDown™ je jedinečná kombinácia syntetickej izolácie Omni-Heat™ od Columbia a prémiového peria. Ponúka ľahké teplo a vynikajúcu schopnosť udržať teplo. Technológia spája perie so syntetickou izoláciou Omni-Heat™, čím vytvára produkt, ktorý efektívne udržiava teplo, zatiaľ čo zostáva ľahký a pohodlný.

Ako funguje TurboDown™?

Technológia TurboDown™ funguje tak, že vrstvy peria a syntetickej izolácie sú striedavo uložené medzi vrstvy materiálu bundy alebo vesty. Toto usporiadanie umožňuje efektívne udržiavanie tepla a zabraňuje jeho úniku. Vďaka tomu sú produkty s technológiou TurboDown™ ideálne pre chladné a vlhké podmienky.

Výhody technológie TurboDown™

  • Ľahkosť: Produkty s technológiou TurboDown™ sú mimoriadne ľahké, čo zvyšuje pohodlie pri nosení.
  • Tepelná účinnosť: Vďaka kombinácii peria a syntetickej izolácie dokáže TurboDown™ efektívne udržiavať teplo.
  • Vodoodpudivosť: Technológia TurboDown™ zabraňuje prenikaniu vody do vnútra oblečenia, čo zvyšuje jeho odolnosť voči vlhkosti.

Zhrnutie

Technológia TurboDown™ od spoločnosti Columbia prináša revolučné riešenie pre outdoorové oblečenie. Jej schopnosť udržiavať teplo, ľahkosť a odolnosť voči vlhkosti robia produkty s touto technológiou ideálnymi pre outdoorové aktivity za chladného počasia.