Columbia jarná kolekcia je tu. Pre viac info rozbaľte v jednotlivých kategóriách filter produktov a zvoľte novinky. Alebo nás navštívte v OC Optima - Košice - predajňa COLUMBIA. Tešíme sa na Vás.

OutDry™ - EXTREME

 OutDry-Extreme-Logo OutDRY™ EXTREME

ÚPLNE NOVÝ PRÍSTUP K OBLEČENIU DO DAŽĎA

     Dážď je realita. A podľa toho, kde bývate, to môže byť dosť častou realitou. Ako spoločnosť  ktorá sa vyvíjala v mnohokrát búrlivom a nevľúdnom severozápadnom Pacifiku od roku 1938, sme mali dostatok príležitostí spoznať dážď veľmi osobne. Či už je to viacdenná túra alebo len výlet po parku s vašim obľúbeným štvornohým priateľom, vieme lepšie ako väčšina, že nič nemôže zničiť dobrodružstvo viac ako nefunkčná bunda do dažďa. Preto Vám predstavujeme novú technológiu na výrobu odevov pod názvom OutDry™ Extreme.  

ZVONKU MEMBRÁNA, VO VNÚTRI SUCHO

OutDry™ Extreme je prvý nepremokavý ultrapriedušný plášť s nepremokavou membránou na vonkajšej strane plášťa, ktorý zaisťuje trvalú vodoodpudivosť a odolnosť. Vložením oteruvzdornej - odolnej membrány na vonkajšej strane, kde je v kontakte s dažďom, prakticky neexistuje žiadne riziko „zvlhčenia“ bundy, ako u iných materiálov do dažda. Je to odolná, nepremokavá vrstva, ktorá aktívne odpudzuje vlhkosť a dážď.

Vodný stĺpec 40 000 mm, priedušnosť 20 000g/m2/24h

MEMBRÁNA JE NA POVRCHU

OutDry1

ELIMINUJE PRENIKANIE VLHKA DO VRCHNÝCH ČASTÍ

OutDry3

NEOBMEDZENÁ VODEODOLNOSŤ A PRIEDUŠNOSŤ

OutDry5

 

OutDry™ Extreme je na trhu prvé nepremokavé a zároveň priedušné riešenie odevov, kedy membrána nie je vložená medzi 2 vrstvy, ale je nalaminovaná priamo na vrchnú časť odevu vrátane viditeľného prelepenia šitia. Rieši tým zásadnú slabinu tradičného riešenia, čo je navlhnutie vrchnej vrstvy. Membrána i celý odev ostáva plne funkčný a priedušný i pri dlhodobom pobyte vo vlhkom prostredí.