OutDry™ - EXTREME

 OutDry-Extreme-Logo OutDRY™ EXTREME

ÚPLNE NOVÝ PRÍSTUP K OBLEČENIU DO DAŽĎA

     Dážď je realita. A podľa toho, kde bývate, to môže byť dosť častou realitou. Ako spoločnosť  ktorá sa vyvíjala v mnohokrát búrlivom a nevľúdnom severozápadnom Pacifiku od roku 1938, sme mali dostatok príležitostí spoznať dážď veľmi osobne. Či už je to viacdenná túra alebo len výlet po parku s vašim obľúbeným štvornohým priateľom, vieme lepšie ako väčšina, že nič nemôže zničiť dobrodružstvo viac ako nefunkčná bunda do dažďa. Preto Vám predstavujeme novú technológiu na výrobu odevov pod názvom OutDry™ Extreme.  

ZVONKU MEMBRÁNA, VO VNÚTRI SUCHO

OutDry™ Extreme je prvý nepremokavý ultrapriedušný plášť s nepremokavou membránou na vonkajšej strane plášťa, ktorý zaisťuje trvalú vodoodpudivosť a odolnosť. Vložením oteruvzdornej - odolnej membrány na vonkajšej strane, kde je v kontakte s dažďom, prakticky neexistuje žiadne riziko „zvlhčenia“ bundy, ako u iných materiálov do dažda. Je to odolná, nepremokavá vrstva, ktorá aktívne odpudzuje vlhkosť a dážď.

Vodný stĺpec 40 000 mm, priedušnosť 20 000g/m2/24h

MEMBRÁNA JE NA POVRCHU

OutDry1

ELIMINUJE PRENIKANIE VLHKA DO VRCHNÝCH ČASTÍ

OutDry3

NEOBMEDZENÁ VODEODOLNOSŤ A PRIEDUŠNOSŤ

OutDry5

 

OutDry™ Extreme je na trhu prvé nepremokavé a zároveň priedušné riešenie odevov, kedy membrána nie je vložená medzi 2 vrstvy, ale je nalaminovaná priamo na vrchnú časť odevu vrátane viditeľného prelepenia šitia. Rieši tým zásadnú slabinu tradičného riešenia, čo je navlhnutie vrchnej vrstvy. Membrána i celý odev ostáva plne funkčný a priedušný i pri dlhodobom pobyte vo vlhkom prostredí.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie