Omni-Heat™

Infinity Omni-HEAT™ Infinity

ZLATÝ STUPEŇ HREJIVEJ TECHNOLÓGIE


 

Omni - Heat™ Infinity je ďalším evolučným stupňom tepelne reflexných materiálov. Nový rozšírený vzor zlatých bodov ešte viac odráža naše telesné teplo a dodáva okamžité teplo a priedušnosť bez kompromisov. Omni-Heat™ Infinity poskytuje zvýšenie reflexného telesného tepla o 40% (oproti oceňovanej Columbia technológii Omni-Heat™ thermal reflective).  

 

  

Novo upravená bodová reflexná aplikácia poskytuje zvýšenú návratnosť tepla a vysokú priedušnosť.

 

reflective2webOmni-HEAT™ Reflective

VYUŽITE VLASTNÉ TEPLO


 

     Technológia Omni-Heat™ priaznivo reguluje telesnú teplotu vďaka bodovej reflexnej aplikácii na vysoko priedušnom materiále. Pomáha tak regulovať vašu teplotu tým, že zachytáva a čiastočne odráža vami vygenerované telesné teplo a zároveň rýchlo odvádza vlhkosť a pot od tela.

  • Bodová reflexná aplikácia technológie Omni-Heat™ Reflective vám pomáha udržať vlastné teplo a zároveň umožňuje textílii dýchať, čím napomáha termoregulácii organizmu
  • Neutralizuje statickú elektrinu
  • Inšpirované technológiou, ktorá sa používa u záchranárskych termofólií             


          Omni Heat Reflective

 

Funkčné prádlo Omni-HEAT™ Reflective

     Termoreflexná technológia Omni-Heat™ Thermal Reflective je strategicky umiestnená tak, aby pomáhala udržať telesné teplo tam, kde to najviac potrebujete - reflexné body technológie Omni-Heat™ sú umiestnené v oblastiach, ktoré potrebujú teplo najviac, zatiaľ čo miesta s vysokou potivosťou sú vybavené technológiou Omni-Wick™ pre maximálny odvod vlhkosti. Vďaka antimikrobiálnej úprave je materiál neustále svieži aj pri vysoko namáhavých aktivitách. Tento produkt dokazuje, že vyššia váha neznamená viac tepla - naša spodná vrstva je ľahká a predsa veľmi teplá. Je zárukou pohodlia pri akejkoľvek fyzickej aktivite.

  • Vylepšená pružnosť - vďaka mäkkým elastinovým vláknam, pružiacim do 4 smerov, ktoré vám zaručia dokonalú prirodzenosť a slobodu pohybu
  • Strategické vetranie - ergonomické rozdelenie teplotných zón zaisťuje maximálnu priedušnosť

 

 insulationOmni-HEAT™ Insulation

BUĎTE IZOLOVANÍ PROTI CHLADU


 

  • Najefektivnejšia tepelná izolácia v prepočte na 1 gram syntetickej izolácie v textilnom odvetví
  • Veľmi mäkká na dotyk - ako perie
  • Ekologická - z 50 % recyklát
  • Ľahká a tenká, zahreje bez zbytočného objemu ako doposiaľ nikto iný na trhu

 

     Mikroskopický náhľad zobrazuje izolačnú štruktúru skladajúcu sa z rovnomerne rozložených spojených uzlov, ktorí vytvárajú medzipriestory a tie zadržujú vzduch. Vzduch je nie len veľmi ľahký, ale tie výborný izolant, teda drží teplo. Tento koncept je inšpirovaný vtáčím hniezdom, ktoré využíva veľkú štruktúru pre pevnosť a jemné materiály na izoláciu. Táto technológia má najvyššiu hodnotu CLO* v prepočte na 100g izolujúceho materiálu na poli textilných syntetických izolácií. V porovnaní so svojim hlavným konkurentom dosahuje izolácia Omni-Heat™ 2,9 CLO na 100 gramov materiálu, zatiaľ porovnateľná TOP technológia konkurencie dosahuje hodnoty 2,5 CLO pri rovnakej váhe. Môže Vás tešiť aj to, že tento materiál, ktorý je vyrobený z 50% z recyklátu, neobetuje mäkkosť na úkor ekológie.

*CLO je základná merná jednotka tepelných vlastností oblečenia.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie