Omni-HEAT ™

Infinity Omni-HEAT™ Infinity

ZLATÝ STUPEŇ HREJIVEJ TECHNOLÓGIE


 

Omni - Heat™ Infinity je ďalším evolučným stupňom tepelne reflexných materiálov. Nový rozšírený vzor zlatých bodov ešte viac odráža naše telesné teplo a dodáva okamžité teplo a priedušnosť bez kompromisov. Omni-Heat™ Infinity poskytuje zvýšenie reflexného telesného tepla o 40% (oproti oceňovanej Columbia technológii Omni-Heat™ thermal reflective).  

 

  

Novo upravená bodová reflexná aplikácia poskytuje zvýšenú návratnosť tepla a vysokú priedušnosť.

 

reflective2webOmni-HEAT™ Reflective

VYUŽITE VLASTNÉ TEPLO


 

     Technológia Omni-Heat™ priaznivo reguluje telesnú teplotu vďaka bodovej reflexnej aplikácii na vysoko priedušnom materiále. Pomáha tak regulovať vašu teplotu tým, že zachytáva a čiastočne odráža vami vygenerované telesné teplo a zároveň rýchlo odvádza vlhkosť a pot od tela.

  • Bodová reflexná aplikácia technológie Omni-Heat™ Reflective vám pomáha udržať vlastné teplo a zároveň umožňuje textílii dýchať, čím napomáha termoregulácii organizmu
  • Neutralizuje statickú elektrinu
  • Inšpirované technológiou, ktorá sa používa u záchranárskych termofólií             


          Omni Heat Reflective

 

Funkčné prádlo Omni-HEAT™ Reflective

     Termoreflexná technológia Omni-Heat™ Thermal Reflective je strategicky umiestnená tak, aby pomáhala udržať telesné teplo tam, kde to najviac potrebujete - reflexné body technológie Omni-Heat™ sú umiestnené v oblastiach, ktoré potrebujú teplo najviac, zatiaľ čo miesta s vysokou potivosťou sú vybavené technológiou Omni-Wick™ pre maximálny odvod vlhkosti. Vďaka antimikrobiálnej úprave je materiál neustále svieži aj pri vysoko namáhavých aktivitách. Tento produkt dokazuje, že vyššia váha neznamená viac tepla - naša spodná vrstva je ľahká a predsa veľmi teplá. Je zárukou pohodlia pri akejkoľvek fyzickej aktivite.

  • Vylepšená pružnosť - vďaka mäkkým elastinovým vláknam, pružiacim do 4 smerov, ktoré vám zaručia dokonalú prirodzenosť a slobodu pohybu
  • Strategické vetranie - ergonomické rozdelenie teplotných zón zaisťuje maximálnu priedušnosť

 

 insulationOmni-HEAT™ Insulation

BUĎTE IZOLOVANÍ PROTI CHLADU


 

  • Najefektivnejšia tepelná izolácia v prepočte na 1 gram syntetickej izolácie v textilnom odvetví
  • Veľmi mäkká na dotyk - ako perie
  • Ekologická - z 50 % recyklát
  • Ľahká a tenká, zahreje bez zbytočného objemu ako doposiaľ nikto iný na trhu

 

     Mikroskopický náhľad zobrazuje izolačnú štruktúru skladajúcu sa z rovnomerne rozložených spojených uzlov, ktorí vytvárajú medzipriestory a tie zadržujú vzduch. Vzduch je nie len veľmi ľahký, ale tie výborný izolant, teda drží teplo. Tento koncept je inšpirovaný vtáčím hniezdom, ktoré využíva veľkú štruktúru pre pevnosť a jemné materiály na izoláciu. Táto technológia má najvyššiu hodnotu CLO* v prepočte na 100g izolujúceho materiálu na poli textilných syntetických izolácií. V porovnaní so svojim hlavným konkurentom dosahuje izolácia Omni-Heat™ 2,9 CLO na 100 gramov materiálu, zatiaľ porovnateľná TOP technológia konkurencie dosahuje hodnoty 2,5 CLO pri rovnakej váhe. Môže Vás tešiť aj to, že tento materiál, ktorý je vyrobený z 50% z recyklátu, neobetuje mäkkosť na úkor ekológie.

*CLO je základná merná jednotka tepelných vlastností oblečenia.