COLUMBIA technológie

  outdry-logo-copy     OUTDRY™ 

100% VODE ODOLNÉ

       Systém OutDry™ využíva vlastný patentovaný laminačný proces, ktorý spojí 100% vode odolnú membránu s vysoko priedušnou vonkajšou vrstvou obuvi a zalepí tak všetky otvory, ktoré by mohli prepustiť vodu. Výsledkom je 100% vode odolnosť, priedušnosť, pohodlie, design a strih. Tradičná „topánková“ konštrukcia vedie k vzniku medzipriestoru medzi membránou/podšívkou a vrchnou vrstvou. Existencia tohto medzipriestoru umožňuje hromadenie vody a nečistôt, a vedie k zvýšeniu hmotnosti produktu a k pocitu chladu. Výrobné procesy OutDry™ nahradzujú väčší objem tenkou vode odolnou a priedušnou membránou, ktorá je spojená s vrchnou vrstvou. Výsledkom je nižšia váha, lepší tvar a vyššia pružnosť.

outdry2


OutDry-Extreme-Logo  OUTDRY™ EXTREME

ÚPLNE NOVÝ PRÍSTUP K OBLEČENIU DO DAŽĎA 

       Dážď je realitou. A podľa toho, kde bývate, môže byť dosť častou. Ako spoločnosť  ktorá sa vyvíjala v mnohokrát búrlivom a nevľúdnom severozápadnom Pacifiku od roku 1938, sme mali dostatok príležitostí spoznať dážď veľmi osobne. Či už je to viacdenná túra alebo len výlet po parku s vašim obľúbeným štvornohým priateľom, vieme lepšie ako väčšina, že nič nemôže zničiť dobrodružstvo viac ako nefunkčná bunda do dažďa. Preto Vám predstavujeme novú technológiu na výrobu odevov pod názvom OutDry™ Extreme.

Prečo záleží na tom, či vás bunda drží v suchu pred dažďom, ak ste nakoniec namočení vlastným potom?

OutDry™ Extreme je prvý nepremokavý ultrapriedušný plášť s nepremokavou membránou na vonkajšej strane plášťa, ktorý zaisťuje trvalú vodoodpudivosť a odolnosť. Vložením oteruvzdornej - odolnej membrány na vonkajšej strane, kde je v kontakte s dažďom, prakticky neexistuje žiadne riziko „zvlhčenia“ bundy, ako pri iných materiáloch do dažda. Je to odolná, nepremokavá vrstva, ktorá aktívne odpudzuje vlhkosť a dážď.

OutDry1OutDry3OutDry5

  


 insulation     OMNI-HEAT™ INSULATION 

BUĎTE IZOLOVANÍ PROTI CHLADU

       Táto technológia má najvyššiu hodnotu CLO* v prepočte na 100g izolujúceho materiálu na poli textilných syntetických izolácií. V porovnaní so svojim hlavným konkurentom dosahuje izolácia Omni-Heat™ 2,9 CLO na 100 gramov materiálu, zatiaľ porovnateľná TOP technológia konkurencie dosahuje hodnoty 2,5 CLO pri rovnakej váhe. Môže Vás tešiť aj to, že tento materiál, ktorý je vyrobený z 50% z recyklátu, neobetuje mäkkosť na úkor ekológie. *CLO je základná merná jednotka tepelných vlastností oblečenia.

CSC_Technologies_Illustration_Omni-Heat insulation


reflective2web OMNI-HEAT® REFLECTIVE 

VYUŽITE VLASTNÉ TEPLO


       Patentovaná technológia Omni-Heat™ priaznivo reguluje telesnú teplotu vďaka bodovej reflexnej aplikácii na vysoko priedušnom materiály. Dochádza tak k zachyteniu a udržaniu telesného tepla a zároveň k odvodu potu.

                                                                                                   


HORE           <                  1    2    3 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie