COLUMBIA technológie

techlite      TECHLITETM

ĽAHKOSŤ, ODPRUŽENIE A OPORA

       Materiál s technológiou Techlite™  zaisťuje špičkové pohodlie a odpruženie pre outdoorovú obuv. Je odolný, pohlcuje nárazy a je tak ideálnou a dlhotrvajúcou oporou a ochranou. Výrobná technológia umožňuje kombinovať materiály Techlite™  rôznej tvrdosti a vytvoriť medzipodrážku s integrovaným podporným systémom, ktorý zaisťuje plynulý došľap, správne vedenie nohy a stabilitu. Techlite™  popruhy poskytujú ľahké odpruženie, zvýšenú priedušnosť a ergonomické tvarovanie vďaka systému  L.O.A.D. Lightweight, Open, Air, Design. Sú vytvorené zlisovaním 2 častí Techlite™  peny okolo ľahkej priedušnej sieťoviny, ktorá popruhy spevňuje bez toho, aby im pridala na váhe. Popruhy sa prispôsobujú telu a rovnomerne rozprestierajú váhu, pohlcujú nárazy a zaisťujú stabilitu a väčšie pohodlie.

CSC_Technologies_Illustration_Techlite

 

 

 


 tech    OMNI-TECH™  

ZOSTAŇTE V SUCHU I VO VLHKOM PROSTREDÍ


       Prvou obrannou vrstvou technológie Omni-Tech™ je Omni-Shield™, ktorý vytvára ochranný film na povrchu. Nasleduje mikroporézna membrána, ktorá zabraňuje prieniku vody, zároveň však zaisťuje odvod potu. Membrány Omni-Tech™ sú veľmi dobre priedušné, vďaka tomu môžu unikať výpary vlhkosti. Všetky Omni-Tech™ produkty majú vodný stĺpec 10 000mm a priedušnosť 10 000g/m2/24h. A nakoniec materiály podšívky, ktoré chránia membránu Omni-Tech™ z vnútra a súčasne poskytujú savé vlastnosti. Pri správnej starostlivosti je technológia Omni-Tech™ účinná po celú dobu životnosti produktu.

CSC_Technologies_Illustration_Omni-Tech

 

 

 


wick     OMNI-WICK™ 
POKROČILÉ ODPAROVANIE UDRŽÍ VÁS V SUCHU A V POHODE

       Táto technológia odvádza pot z povrchu tela, rozptyľuje ho po povrchu textílie a umožňuje rýchle odparovanie. Je zárukou pohodlia pri akejkoľvek fyzickej aktivite. Omni-Wick™ je najnovšia technológia odvodu vlhkosti využívaná pre aktivity všetkého druhu. Užite si viac zábavy a zostaňte v suchu! 

 CSC_Technologies_Illustration_Omni-Wickweb

 


wick evap OMNI-WICK™ EVAP 

DOKONALÉ ODPAROVANIE A RÝCHLY ODVOD VLHKOSTI

       Omni-Wick™EVAP funguje na princípe 2 materiálov rôznych štruktúr, ktoré nie sú ploché, ale majú rôznu priestorovú hĺbku. Tmavšia časť rozvádza pot na väčšie šedé plochy, ktoré urýchľujú jeho odparovanie. Pre predstavu – funguje to ako kamenistá cestička. Pri daždi má voda možnosť sa rozprestrieť na veľké množstvo kamienkov a rýchlejšie sa odparí než na asfaltovej ceste, kde vytvorí kaluže.

CSC_Technologies_Illustration_Omni-WickEVAP

 

 

 


 

HORE           <           1   2   3            >

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie