Columbia jarná kolekcia je tu. Pre viac info rozbaľte v jednotlivých kategóriách filter produktov a zvoľte novinky. Alebo nás navštívte v OC Optima - Košice - predajňa COLUMBIA. Tešíme sa na Vás.

COLUMBIA technológie

techlite      TECHLITETM

ĽAHKOSŤ, ODPRUŽENIE A OPORA

       Materiál s technológiou Techlite™  zaisťuje špičkové pohodlie a odpruženie pre outdoorovú obuv. Je odolný, pohlcuje nárazy a je tak ideálnou a dlhotrvajúcou oporou a ochranou. Výrobná technológia umožňuje kombinovať materiály Techlite™  rôznej tvrdosti a vytvoriť medzipodrážku s integrovaným podporným systémom, ktorý zaisťuje plynulý došľap, správne vedenie nohy a stabilitu. Techlite™  popruhy poskytujú ľahké odpruženie, zvýšenú priedušnosť a ergonomické tvarovanie vďaka systému  L.O.A.D. Lightweight, Open, Air, Design. Sú vytvorené zlisovaním 2 častí Techlite™  peny okolo ľahkej priedušnej sieťoviny, ktorá popruhy spevňuje bez toho, aby im pridala na váhe. Popruhy sa prispôsobujú telu a rovnomerne rozprestierajú váhu, pohlcujú nárazy a zaisťujú stabilitu a väčšie pohodlie.

CSC_Technologies_Illustration_Techlite

 

 

 


 tech    OMNI-TECH™  

ZOSTAŇTE V SUCHU I VO VLHKOM PROSTREDÍ


       Prvou obrannou vrstvou technológie Omni-Tech™ je Omni-Shield™, ktorý vytvára ochranný film na povrchu. Nasleduje mikroporézna membrána, ktorá zabraňuje prieniku vody, zároveň však zaisťuje odvod potu. Membrány Omni-Tech™ sú veľmi dobre priedušné, vďaka tomu môžu unikať výpary vlhkosti. Všetky Omni-Tech™ produkty majú vodný stĺpec 10 000mm a priedušnosť 10 000g/m2/24h. A nakoniec materiály podšívky, ktoré chránia membránu Omni-Tech™ z vnútra a súčasne poskytujú savé vlastnosti. Pri správnej starostlivosti je technológia Omni-Tech™ účinná po celú dobu životnosti produktu.

CSC_Technologies_Illustration_Omni-Tech

 

 

 


wick     OMNI-WICK™ 
POKROČILÉ ODPAROVANIE UDRŽÍ VÁS V SUCHU A V POHODE

       Táto technológia odvádza pot z povrchu tela, rozptyľuje ho po povrchu textílie a umožňuje rýchle odparovanie. Je zárukou pohodlia pri akejkoľvek fyzickej aktivite. Omni-Wick™ je najnovšia technológia odvodu vlhkosti využívaná pre aktivity všetkého druhu. Užite si viac zábavy a zostaňte v suchu! 

 CSC_Technologies_Illustration_Omni-Wickweb

 


wick evap OMNI-WICK™ EVAP 

DOKONALÉ ODPAROVANIE A RÝCHLY ODVOD VLHKOSTI

       Omni-Wick™EVAP funguje na princípe 2 materiálov rôznych štruktúr, ktoré nie sú ploché, ale majú rôznu priestorovú hĺbku. Tmavšia časť rozvádza pot na väčšie šedé plochy, ktoré urýchľujú jeho odparovanie. Pre predstavu – funguje to ako kamenistá cestička. Pri daždi má voda možnosť sa rozprestrieť na veľké množstvo kamienkov a rýchlejšie sa odparí než na asfaltovej ceste, kde vytvorí kaluže.

CSC_Technologies_Illustration_Omni-WickEVAP

 

 

 


 

HORE           <           1   2   3            >